8 thoughts on “Yorumlar

 1. aysen 2017-08-05 Reply

  sevgili doktorumuz Gerçek beyden önce çok iyi bir klinikte üç defa başarısız tüp bebek denememiz oldu. Bu üç deneme boyunca doktorumuzla sadece belirli bir saatte görüşebiliyor onun dışında ne yaşarsam yaşayayım kendisine asla ulaşamıyordum.Ağır bir tedavi olması ve hormonlarımla oynanması sonucu aşırı hassas ve endişeliydim. Büyük beklentilerim hüsranla sonuçlanıyordu.Yaşadığım üç deneme de beni epey yıpratmıştı.
  sonra Gerçek beyin bu alanda çalışmalara başladığını öğrendim. Kendisiyle ilk görüşmemde son derece pozitif bir bakış açısıyla yapılabileceklerden, olumlu ve olumsuz sonuçlardan bahsetti.Tedavi şeklimi tamamen değiştirecekti. Türkiyede ve dünyada en son tedavi şekillerini takip ediyor hepsi hakkında beni bilgilendiriyordu. en önemlisi de psikolojimle ilgileniyor kendimi bu süreçte daha iyi hissetmem ve bütün olumsuzluklardan uzak kalmam konusunda sürekli tavsiyelerde bulunuyordu.Dediği herşeyi yaptım. son derece bilgili ve güven veren bir doktordu. Sadece tedavi süreciyle değil bu süreçte beslenmemden, psikolojimden herşeyimle ilgileniyordu. çoğu zaman gereksiz endişelerimle aradığım mesaj attığım oldu. her bir endişemle bizimle aynı tarafta olduğunu hissettirircesine ilgilenip sakinleşmemi sağladı.Tedavi sürecim boyunca kısa süreli korkularım yerini hep güvene bıraktı.Verdiği hiç bir ilacı sorgulamadan kullanır hale gelmiştim. biliyordum ki benim için en iyisini yapıyordu.Kısacası önceki ağır tedavilerle hiçbir alakası yoktu.güvendeydim ve fazladan ilaç kullanmıyordum. Olabilecek en az ilaçla tedavimiz bitti. ve sonuç Pozitifti.En az bizim kadar sevindi.
  Bir kadının yaşayabileceği belki de en kötü deneyim olan bu süreci o kadar iyi yönetti ki kendisine çok şey borçluyum. Bana anne olma heyecanını yaşattı. Allah kendisine uzun ve sağlıklı ömürler versin.

 2. Nevin 2016-06-16 Reply

  Gerçek Bey’i gebeliğimin oluşmaması ve diğer doktorların içimde bir umut ışığı bile bırakmadan olumsuz konuşmaları nedeniyle internette araştırıp buldum. Kendisi test sonuçlarıma bakarak gebeliğin oluşmaması için hiçbir sebep görmüyorum sadece biraz pozitif olmalısın dedi eşimi de çağırarak ona da durumumuz hakkında bilgi verdi. tedaviye başladık ve 2. ayda normal yollarla hamile kaldım. Gebelik takibimi de kendisi yaptı ve gereksiz hiçbir test istemedi. Kontrole her gittiğimde güler yüzlü ve çok samimiydi, yaşadığım her evre ile ilgili detaylı bilgi verip her kontrolden öyle çıkıyorduk yanından. Doğum için bebeğim dönmemiş olmamasına rağmen öngörüsü sayesinde son ana kadar beklemeyi tercih etti ve bebeğim normal doğum pozisyonu aldı. Normal doğumu destekliyor, Doğumdan sonraki kontrole bebeğimle gelmemi rica etti ki bu da hastalarına önem verdiğini gösteriyor. Çok iyi ve pozitif bir insan, çok iyi bir hekim herkese tavsiye ediyorum.

 3. KMG 2016-06-02 Reply

  iyi ki gerçek beyle tanıştık. daha önce Bursa’nın en iyi denilen doktorlarına gittik fakat hepsi durumum hakkında olumsuz konuşup beni demorilize ettiler.Hamilelik öncesinde 2cm miyom vardı.hamile kaldığımda büyüdü ve 4-5 cm e kadar ulaştı ayrıca başka miyomlar da oluştu.sonrasında hamileliğim sonlandı fakat 2. hamileliğim de miyomlar olduğundan riskliydi. doktorların çoğu ameliyat olmam gerektiğini fakat rahmimin alınma ihtimali olduğunu alınmasa bile geri kalan rahmin hamilelik için yeterli olmayacağını söylediler. kimi doktorlarda tekrar deneyin oda düşerse ameliyat öneririz dediler. ne yapacağımızı şaşırmış bir durumdaydık.çok şükür ki Gerçek Beyle tanıştık.İlk muayenede durumumu tek tek anlattı,ameliyat olmam gerektiğini,riskin çok az olduğunu bunu düşünmemem gerektiğini,bir kaybın zaten var bile bile tekrar hamile kalman macera olur,siz tüp bebek için gelmiş olsaydınız bile bu ortama tüp bebek yapmazdım,miyomları alıp 3 ay sonra hamile kalabilirsin dedi. ilk defa bir muayeneden ağlamadan çıktım ve daha ilk muayenede kendisine güvenmemi sağladı,içimi rahatlattı. geçen ay ameliyat oldum ve hiçbir sorun olmadı.çok kısa sürede de sağlığıma kavuştum.mükemmel bir doktor, işinde uzman,doğru tedavi uygulayan tecrübeli bir doktor. kendisine buradan çok çok teşekkür ediyorum.

 4. ga...5 2015-12-27 Reply

  Dusuk korkusuyla acilde tanisip doguma kadar herzaman sogukkanliligimi korumami sagladi. Dogumumu gec saatlere kadar hastanede bekledi. Tesekkur ederim tekrar

 5. YGE 2015-11-03 Reply

  Hamileliğim boyunca Gerçek Beyin hastasıydım. Riskli bir durum üzerine kendisine başvurmuştum, asla endişelenmeme izin vermedi. Çok bilgili ve yaşına göre tecrübeli, kesinlikle gereksiz testler muayeneler yapmayan bir doktor. Herşeyi açıklayarak anlattı ve güvenimi kazandı. Korkmadan ilk doğumuma girdim ve rahat bir doğum yaşadım. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 6. gulsahakbas16 Reply

  Gerçek Beyle tamamen tesadüfen tanıştım ancak iyikide tanıdım ve ona güvendim polip ameliyatımı gerçekleştirdi kendisi ve çok memnun kaldım. Meslek hayatında çom daha iyi yerlere geleceğinden hiç şüphem yok. Hiç tereddüt etmeden muayene olun derim sanki sizin akrabanız gibi her sorunuza sabırla cevap veren biri.

 7. Nese Kolekci Reply

  Gerçek bey ile tesadüfen tanıştım. İyiki de tanımışım, hastalığım boyunca bana çok yardım etti. Daha önce en az 12 doktora gittim ama Gerçek beyin ilgisi ve tecrübesini hiç birinde göremedim. Her şey için çok teşekkür ediyorum. İyi ki böyle bir doktora sahibiz.

 8. Gülbin Reply

  Sevgili doktorum Op. Dr. Gerçek AYDIN beyi 3_5 cümle ile anlatmak gerçekten imkansız. Günde yüzlerce hastayla ilgilenip herkese aynı ilgi ve özeni gösteren tek doktordur. İşine önem veren, ciddiyetle yapan araştırmacı, yenilikçi, güvenilir en önemlisi de güler yüzlü ? gerçek ötesi bir doktor. Allahım onu büyüten yetiştiren anne ve babasına uzunnn ömürler versin inşallah (O ne hayırlı evlat, o ne büyük doktor). Benim için tek kadın doğum doktoru (doktorun kralı) vesselam!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir